Här använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies. Vad är cookies?

Hem / Bilar / Kontakt säljare

Medarbetare säljare

Per Carlson Melin

Säljchef
Telefon: 0141-21 60 40
E-post: per.carlson-melin@wahlstedtsbil.se

Peter Eriksson

Märkesansvarig VW
Säljare begagnade bilar
Telefon: 0141-21 60 43
E-post: peter.eriksson@wahlstedtsbil.se

Ronny Fyrstedt

Säljare VW
Säljare begagnade bilar

Telefon: 0141-21 60 42
E-post: ronny.fyrstedt@wahlstedtsbil.se

Marcus Wahlstedt

Säljare VW
Säljare begagnade bilar 
Säljkoordinator

Telefon: 073-039 19 12
E-post: marcus.wahlstedt@wahlstedtsbil.se

Mathias Flogén

Säljare Audi
Säljare begagnade bilar
Telefon: 0141-21 69 51
E-post: mathias.flogen@wahlstedtsbil.se

Marcus Wisell

Säljare Audi
Säljare begagnade bilar

Telefon: 0141-21 60 41
Mobil 070-574 75 30 
E-post: marcus.wisell@wahlstedtsbil.se

Lars Karlsson

Säljchef Skoda
Säljare begagnade bilar
Telefon: 0141-21 60 51
E-post: lars.karlsson@wahlstedtsbil.se

Arne Persson

Säljare Skoda
Säljare begagnade bilar
Telefon: 0141-21 60 50
E-post: arne.persson@wahlstedtsbil.se

Nicklas Söderberg

Märkesansvarig Transportbilar
Säljare begagnade bilar
Telefon: 0141-21 60 44
E-post: nicklas.soderberg@wahlstedtsbil.se

Kvalitetspolicy

Wahlstedts Bil AB marknadsför produkter och tjänster som står för tradition och kvalitet. Hög kvalitet är att vi levererar våra tjänster och produkter i rätt utförande och i rätt tid.
Detta kräver hög kompetens och att varje medarbetare har en vilja och förmåga att ta ansvar för sitt arbete. Genom kontinuerlig utbildning av personalen skapas ständiga förbättringar. Kvalitet skapas genom samarbete mellan anställda och är en förutsättning för vår fortsatta utveckling.

VW AUDI SKODA VW Transportbilar bilar Wahlstedts Bil i Motala

Besöksadress: Vintergatan 16-17, 591 32 Motala  |  Postadress:  Box 234, 591 23 Motala  |  Tel: 0141-21 60 30  |  Fax: 0141-21 96 50  |  E-post: wahlstedtsbil@wahlstedtsbil.se