Här använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies. Vad är cookies?

Hem / Bilar / Sök bil / Kontakt säljare

Medarbetare säljare

Per Carlson Melin

Brandmanager Audi
Säljare begagnade bilar

Telefon: 0141-21 60 40
E-post: per.carlson-melin@wahlstedtsbil.se

Peter Eriksson

Säljare VW
Säljare begagnade bilar

Telefon: 0141-21 60 43
E-post: peter.eriksson@wahlstedtsbil.se

Ronny Fyrstedt

Säljare VW
Säljare begagnade bilar

Telefon: 0141-21 60 42
E-post: ronny.fyrstedt@wahlstedtsbil.se

Marcus Wahlstedt

Märkeschef VW Personbilar
Säljare begagnade bilar

Telefon: 0141-22 76 43
E-post: marcus.wahlstedt@wahlstedtsbil.se

Rasmus Jarmyr

Säljare VW
Säljare begagnade bilar

Telefon: 0141-21 25 15 
E-post: rasmus.jarmyr@wahlstedtsbil.se

Mathias Flogén

Säljare Audi
Säljare begagnade bilar
Telefon: 0141-21 69 51
E-post: mathias.flogen@wahlstedtsbil.se

Marcus Wisell

Säljare Audi
Säljare begagnade bilar

Telefon: 0141-21 60 41
E-post: marcus.wisell@wahlstedtsbil.se

Lars Karlsson

Märkeschef Skoda
Säljare begagnade bilar

Telefon: 0141-21 60 51
E-post: lars.karlsson@wahlstedtsbil.se

Arne Persson

Säljare Skoda
Säljare begagnade bilar
Telefon: 0141-21 60 50
E-post: arne.persson@wahlstedtsbil.se

Nicklas Söderberg

Märkeschef VW Transporter
Key Account VW
Säljare begagnade bilar

Telefon: 0141-21 60 44
E-post: nicklas.soderberg@wahlstedtsbil.se

Kvalitetspolicy

Wahlstedts Bil AB marknadsför och erbjuder produkter och tjänster som står för tradition, nytänkande och kvalitet.
Kvalitet är att vi levererar en skräddarsydd lösning i rätt tid, och därigenom möter kundens förväntningar.
Detta kräver hög kompetens, att varje medarbetare har engagemang och rätt förutsättningar att ta ansvar för sitt arbete.
Samarbete mellan alla medarbetare ger ökad kvalitetsmedvetenhet och en helhet i verksamheten vilket är en förutsättning för vår fortsatta utveckling och framtid.

Motala 10 april 2019, Mauritz Wahlstedt, VD

VW AUDI SKODA VW Transportbilar bilar Wahlstedts Bil i Motala

Besöksadress: Vintergatan 16-17, 591 32 Motala  |  Postadress:  Box 234, 591 23 Motala  |  Tel: 0141-21 60 30  |  Fax: 0141-21 96 50  |  E-post: wahlstedtsbil@wahlstedtsbil.se